Kaip tinkamai papuošti namus Kalėdom ?

 

Artėjančios žiemos šventės neapsieina be namų dekoravimo. Juk taip miela gryžti ten, kur jau kvepia Kalėdom. Kad šventiniu laikotarpiu namuose tvyrotų elegancija, susikaupimas ir pakili nuotaika, pateikiame keletą patarimų, kaip puošti savo namus laukiant didžiųjų metų švenčių.

Mažiau yra daugiau

Venkite pernelyg didelės pompastikos. Geriau kelios subtilios šventinės detalės, nei krūva tarpusavyje nederančių lempučių, blizgučių bei kitų atributų. Rinkitės minimalizmą ir niekada neprašausite pro šalį. Puikus pasirinkimas namų puošybai naudoti natūralias medžiagas: eglišakius, šiaudus, kankorėžius, apelsinus, cinamono lazdeles. Prie jų galite derinti įvairias gamtos spalvų detales.

Dekoruokite langus

Jei turite vaikų, tai puiki galimybė prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėti ir jiems. Paprašykite mažųjų iškarpyti keletą snaigių, kuriomis jie galės puošti savo kambario langus. Be didelio vargo galima pasigaminti ir popierinių angelų. Jie šventiniam interjerui suteiks subtilumo.

Pasitelkite vaizduotę

Nors parduotuvės mirga nuo namų puošybos prekių, laukiant švenčių labai smagu šį tą pasidaryti patiems. Pakabinkite natūralaus pluošto virvę, o ant jos, medinių segtukų pagalba, galite kabinti gautus kalėdinius atvirukus, mažus žaisliukus ar palinkėjimus vieni kitiems.

Šventiniai laiptai

Jei gyvenate name ir kasdien lipate iš vieno aukšto į kitą, puikus sumanymas laukiant švenčių dekoruoti laiptų turėklus. Puošybai tinka girliandos, lemputės, kaspinai.

Kalėdinis vainikas

Be Kalėdų eglutės, svarbi namų puošmena - vainikas. Jį galima kabinti ant lauko durų, o Advento vainikas turėtų būti pagrindine šventinio stalo puošmena. Daugelis Advento vainiką gaminasi patys, tad pravartu žinoti, kad vietoj įprasto vainiko galima naudoti puošnias stiklo lėkštes ir būtent jas dekoruoti riešutais, kankorėžiais bei žvakėmis.

 Naudingos nuorodos:

Dekoracijos

Stalo puošmenos

Nuotraukų rėmeliai

Žvakės ir žvakidės

Paveikslėliai ir plakatai